Možná by bylo důležité zamyslet se nad tím, proč těm pazdrátům ze současné vlády účast prezidenta na setkání NATO v Ankaře tolik vadí ?
V tom nebude jenom uražená ješitnost ("vy nám Turka, my vám Pavla").
Neměli náhodou nějaký plán, který jim prezident může překazit ?


















































